Apie mus

UAB „Sporto gama“ veiklą pradėjo 1995 metais, atidarydama savo pirmąją dviračių parduotuvę Utenoje. Šiuo metu mums priklauso keturios specializuotos sporto prekių parduotuves Utenoje ir Rokiškyje, o mūsų verslo partneriai yra gerai žinomos ir patikimos kompanijos: „Adidas“, „Puma“, „Reebok“, „Audimas“, „Asics“ ir kiti sporto pasaulyje garsūs prekių ženklai. Vykdome mažmeninę ir didmenininę prekybą sporto prekėmis visoje Lietuvoje. 

Mūsų prekių asortimentą sudaro sporto ir laisvalaikio drabužiai bei avalynė, dviračiai ir jų detalės, sportiniai aksesuarai (kurprinės, krepšiai, šalmai, apsaugos, pirštinės, akiniai ir kt.),  taip pat maisto papildai sportui, taurės ir medaliai sportiniams apdovanojimams, laisvalaikio sporto prekės (kamuoliai, vaikščiojimo lazdos ir kt.), žiemos sporto inventorius (slidės, lazdos, apkaustai, pačiūžos,
snieglentės ir kt.). Daugelį prekių galima įsigyti išsimokėtinai, o taip pat ir įsigyti mūs  dovanų kuponus.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Jei turite visą sportininkų komandą ir jiems reikia pagaminti sportines uniformas, galite kreiptis teisiai į mūsų būstinę, nes mes gaminame sportines aprangas su kliento pageidaujamais logotipais ir kita simbolika. Taip pat gaminame užrašus ant taurių, skirtų sportininkams apdovanoti. O svarbiausia, kad „Sporto gama“ teikia dviračių serviso paslaugas: remontuoja ir surenka dviračius, o žiemos sezono metu mūsų parduotuvėje-būstinėje veikia slidžių servisas – vaškuojame slides ir rūpinamės žiemos sporto inventoriumi.

„Sporto gama“ – aktyviam sportui ištisus metus!


Sportiniai drabužiai ir avalynė

Sportinius drabužius ir avalynę užsakome tiesiai iš gamintojų, todėl visos mūsų prekės yra originalios:Adidas (www.adidas.com), Puma (www.puma.com), Reebok (www.reebok.com ), Audimas (www.audimas.com ), Asics (www.asics.lt) ir kt. Per metus gauname dvi pagrindines pavasario/vasaros ir rudens/žiemos kolekcijas, kurias pristatome savo parduotuvėse. Jei mūsų parduotuvėse pirkėjas neranda norimo dydžio ar modelio, pageidaujamą prekę jis visada gali užsisakyti iš katalogo. Mes taip pat galime pagaminti sportinę aprangą ir uniformas sportininkų komandoms, panaudodami komandų logotipus ir vizualinę simboliką.

Esame autorizuoti ASICS produkcijos pardavėjai


Dviračiai, dviračių detalės ir priežiūra

Kiekvieną pavasarį pristatome ateinančio sezono dviračių naujienas, be to, ištisus metus galime pasiūlyti labai didelį dviračių detalių asortimentą. Taip pat prekiaujame aksesuarais dviratininkams: šalmais, akiniais ir kt. Pirkėjams visuomet patariame, kokio tipo dviratį geriausia pasirinkti, atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualius poreikius. Esame ir patys pagaminę dviračius keliautojams. Daugiau apie keliones mūsų pagamintais dviračiais per Aziją galite paskaityti čia: http://dviraciaisperazija.blogspot.com


Maisto papildai

   Prekiaujame maisto papildais aktyviai sportuojantiems ir aktyviai gyvenantiems žmonėms.

   Daugiau informacijos: www.maistassportui.lt